Miło nam poinformować, iż nasza Pani Dyrektor  - Teresa Sternal otrzymała w tym roku nagrodę Marii Weryho-Radziwiłłowicz .
Nagroda została ustanowiona i jest przyznawana przez miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja,osobom, " dla których priorytetem podejmowanych działań jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym, zarówno w jego wymiarze duchowym, kulturowym, społecznym jak i fizycznym, a także, które przyczyniają się do umacniania pozytywnego wizerunku wychowania przedszkolnego i wczesnej edukacji".
Cieszymy się ogromnie  i serdecznie gratulujemy!!!
Uroczystość wręczenia nagrody Marii Weryho - Radziwiłłowicz odbyła się w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego  podczas Forum Wychowania Przedszkolnego,   i zbiegła się z obchodami IV rocznicy śmierci naszego Patrona.
Dlatego też w tym dniu starszaki,  ubrane w krakowskie i góralskie stroje,oddały cześć papieżowi Janowi Pawłowi II, występem woklanym otwierającym II dzień Forum.

tekst: E. Kopeć, E. Kukla - Leśniak
                                                                                      opracowanie zdjęć: E. Kopeć