Zmiana ilości posiłków oraz informacja o karcie KKR3+

Druk do zmiany ilości posiłków;

Jeżeli rodzic chce zmienić ilość posiłków z których będzie korzystało dziecko zobowiązany jest do :

-wydrukowania poniższej informacji o opłatach,

-wypełnienia pół zaznaczonych na szaro,

-złożenie wypełnionej Informacji o opłatach w sekretariacie  do 28 - tego dnia miesiąca poprzedzającego zmianę.

druk zmiany opłat

Zmiana stawki w związku z kartą KKR3+ lub kartą  „N":

W celu uzyskania zniżki opłat w związku z posiadaniem aktualnej karty KKR3+ lub karty „N" - ksero  karty należy składać w sekretariacie osobiście lub przesłać na e mail przedszkola sekretariat@przedszkole10.krakow.pl              do 25 -go  dnia miesiąca, aby od następnego miesiąca korzystać z obniżonej stawki za pobyt dziecka w przedszkolu .