Maluszki z gr III miały okazję pobawić się z muzyką na żywo, dzięki spotkaniu z Tatą Karolinki. Dowiedziały się co to jest pianino, rozpoznawały jego kolory i próbowały oszacować, których klawiszy jest więcej. Poznały również brzmienie dźwięków wysokich i niskich oraz bawiły się przy muzyce cichej, głośnej, granej szybko i wolno oraz krótko i długo. Przy dźwiękach pianina przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o misiu. Miały również okazję pograć na maleńkim pianinie oraz wykonały akompaniament do utworu Clap, clap. Dowiedziały się również skąd nasz gość wie jak grać i co to są nuty oraz wykazały się znajomością znaków, jakie poznały w przedszkolu.

To było bardzo ciekawe i radosne spotkanie.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi za poświęcony czas i profesjonalne zajęcia muzyczne.

oprac. E. Kopeć