28 listopada maluszki z gr III dostąpiły uroczystego przyjęcia w poczet Przedszkolaków.

Uroczystego Pasowania na Przedszkolnego Zucha udzieliła Pani Vice Dyrektor Małgorzata Pryk.

Maluszki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz zabawy taneczne, które poznały w przedszkolu pod okiem swoich Pań.

Oprawę muzyczną zapewnili nam Państwo Rytmicy - Stanisława i Zbigniew Pączkowscy, którym bardzo dziękujemy za współpracę.

Stroje, słodki poczęstunek, dyplomy i prezenty przygotowali milusińskim Rodzice. Serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także P. Ani  i p. Melani za ogromne serce i zaangażowanie na rzecz dzieci.

E. Kopeć , M. Proszowska

A tak wyglądała jedna z naszych prób:

grafika przedstawiająca dzieci na pasowaniu pochodzi ze strony:

HdPc5XJULYzzSNSLnO3mSV7AQ:1575242298076&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=

2ahUKEwiLovLsypXmAhWFyqYKHeD3AcUQ_AUoAXoECA0QAw&biw=1366&bih=