Deklaracja zgodności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz do dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie.

Strona główna | Newsletter

Przedszkole Samorządowe nr10

im. Jana Pawła II

AKTUALNOŚCI
 
Procedura COVID-19

 

 

 Szanowni Państwo

W związku z możliwością powrotu dzieci do przedszkola od dnia 18.05.2020 roku i w związku z panującą nadal pandemią COVID-19, dyrektor stworzył procedurę funkcjonowania Samorządowego Przdszkola Nr 10, która została przyjęta przez Radę Pedagogiczną na nadzwyczajnej radzie i wchodzi w życie w dniu 08.05.2020 r.

Możliwość korzystania z opieki nad dzieckiem została stworzona z myślą głównie o dzieciach rodziców - pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, praconików handlu i przedsiębiorstw produjujących, realizujących zadania związanie z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W dalszej kolejności dla dzieci, których rodzice oboje pracują stacjonarnie bez możlowości pracy zdalnej. W miarę wolnych miejsc w utworzonych grupach i możliwości personalnych przedszkola będą przyjmowane pozostałe dzieci. 

Warunkiem przyjęcia dziecka jest wypełnienie oświadczeń dostępne poniżej i dosłanie ich na adres: sekretariat@przedszkole10.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do wtorku 12.05.2020 roku do godziny 16.00.

O przydziale dziecka do konkretnej grupy i godzinach pracy oddziałów zostaną Państwo poinformowani osobnym mailem. Zgodnie z procedurą dziecko może przebywać w przedszkolu jedynie w godzinach pracy oddziału, do którego zostanie zapisane. Nie będzie grup zbiorczych.

Bardzo prosze o uważne przeanalizowanie procedury i podjęcie przemyślanej, odpowiedzialnej decyzji o zapisaniu dziecka do przedszkola w okresie wzmożomego rygoru sanitarnego. Przedszkole, zgodnie z zaleceniami GIS i MEN, podjęło wszelkie możliwe działanie zabezpieczające, jednakże ryzygo zagrożenia istnieje i muszą mieć Państwo tego świadomość.

Z poważaniem:Beata Tokarz  - dyrektor przedszkola

 

 

Procedura COVID-19

Procedura COVID 19

 

 

Od 25 sierpnia obowiązują nowe procedury GIS dla przedszkoli. Na ich podstawie został opracowany ANEKS do procedury COVID-19 obowiązującej w Samorządowym Przedszkolu Nr 10 im. Jana Pawła II, zmieniający niektóre punkty Procedury.

 

Aneks do Procedury COVID 19Do góry
 
Strona g³ówna Strona g³ówna