Zgłaszanie zachorowań dzieci

Szanowni Państwo

Mając na uwadze wspólne dobro oraz zdrowie prosimy o niezwłoczne informowanie placówki o potwierdzonych przypadkach zachorowania na covid-19 oraz przyprowadzenie do przedszkola dzieci zdrowych, bez objawów chorobowych (katar, kaszel, podwyższona temperatura). Ze względu na powagę sytuacji informację należy przesłać na adres przedszkola: sekretariat@przedszkole10.krakow.pl

Informacje o zachorowaniach dzieci na choroby wieku dziecięcego (różyczka, ospa, odra, Bostonka, itd) prosimy kierować do nauczycielek na maila grupowego.

Z poważaniem,

Beata Tokarz - dyrektor