W naszym przedszkolu od lat istnieje niespisana tradycja odwiedzania maluszków przez starszaków. Tegoroczna kontynuacja  akcji zrodziła się w chwili, kiedy starszaki z gr X przyszły odwiedzić p. Anię i zobaczyć jak zmieniła się ich dawna sala. Pomysł spodobał się dzieciom, które wraz z p. Martą i p. Celinką przybyły do maluszków, by wyprowadzić je na spacer. Starszaki przygotowały dla najmłodszych piękne laurki,  i pewne swej misji, ustawiły się z nimi w pary wyruszając na spacer po przedszkolu oraz pod arkadami na zewnątrz. W tym dniu odbyły się także wspólne wesołe zabawy na sali gimnastycznej.
Maluszki w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę o maszerujących przedszkolakach i zaprosiły starszych przyjaciół na kolejne spotkanie.
To były bardzo miłe  i radosne chwile.

Dziękujemy dzieciom z gr X oraz P. Marcie i P. Celince za wspólnie spędzony czas na ciekawych zabawach i za tak owocną współpracę.

oprac. E. K.