Dzieciaki w akcji - grupa X grudzień

Ostatni miesiąc roku był dla dzieci pełen wrażeń.
Przygotowania do Świąt rozpoczęliśmy od spotkania z górnikiem z Kopalni Soli w Wieliczce. Obchodziliśmy święto górnicze Barbórkę z prawdziwego zdarzenia!
Zrobiliśmy tradycyjny kompotu wigilijny- cieszył się niemałym zainteresowaniem starszaków. Pachniało nim w sali i na korytarzu.

W sali i przed nią pojawiły się własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, dzieci udekorowały choinkę gwiazdkami zrobionymi z patyczków do lodów. Powstały choinki z kolorowego papieru  a nawet klocków (projekt choinka) . Wystawa prac przed naszą salą.

Odwiedziliśmy Teatr Kultureska z przedstawieniem "Trzy Elfy", gościliśmy św. Mikołaja, odbyły się warsztaty świąteczne a na koniec miesiąca odbyło się kolędowanie ze wszystkimi dziećmi        z przedszkola na auli. Następnie odbyła się wigilia grupowa.

Marta Jarząbczy,Agnieszka Górka