W ramach ekologicznych działań dzieci z grupy II zasadziły przed swoją salą cebulki kwiatów. Akcja sadzenia kwiatów wokół przedszkola ma inspirować dzieci do troski o środowisko naturalne, a także do dbania o otoczenie naszego przedszkola. Coroczne sadzenia roślin bardzo spodobał się dzieciom, które z uśmiechem na twarzach oraz zaangażowaniem pomagały zakładać nasz mały ogródek . Mamy nadzieję, że sadzenie roślin będzie inspiracją i zachętą dla dzieci i rodziców do zakładania własnych różnego rodzaju „kwiatowych hodowli". Jak to najlepiej zrobić przekazały dzieciom Pani Ania i Pani Agnieszka, które podzieliły się swoja wiedzą i dużym doświadczeniem.

M.P. & M.S.

AD