Dzień Pluszowego Misia

Z okazji "Światowego Dnia Pluszowego Misia", każde dziecko z naszej grupy przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Dzieci poznały historię pluszowego misia, bawiły się do misiowych przebojów, poznały misie z różnych bajek. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz wesołych pamiątkowych zdjęć. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

M.P. & M.S.

AD